Neden Advaline

Neden Advaline

ADVALİNE TURİZM; Türkiye’de müşterilerimizin eksikliğini duyduğu “Kurumsal Seyahat Danışmanlığı” alanında paket ve özel çözümler sunarak sizlerin her türlü seyahat organizasyonlarınızı istenilen destinasyonlara göre planlamaktadır.

Seyahat organizasyonu sadece bilet veya otel rezervasyonuyla sınırlı kalmamalıdır. Tecrübeli ekibimiz sayesinde, uzun yıllardır hizmet verdiğimiz müşterilerimizin isteklerini ve seyahatleri sırasında karşılaştıkları problemleri göz önünde bulundurarak farkımızı klasik bir seyahat acentesi konumundan “Kurumsal Seyahat Danışmanlığı” hizmeti verecek noktaya getirdik. Sunduğumuz çözümler sayesinde hem bireysel hem kurumsal müşterilerimize seyahatlerinin her aşamasında“Asistan” hizmeti sağlamak ve her an yanlarındaymış gibi hizmet vermektir.

Mükemmelliğin ayrıntılarda gizli olduğu ancak asla bir ayrıntı olmadığı gerçeğinden yola çıkarak  organizasyonlarımızda en küçük ayrıntıyı bile sizin için planlamak görevimizdir. Bu güne kadar  müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde karşılaşılan problemleri ve planlamanın zaman ile uyumlu olmasının gerekliliğini çok iyi biliyoruz.

 

 

 

 

Seyahatlarinizin tüm aşamaları doğru planlandığı takdirde seyahatleriniz daha verimli ve kaliteli olacaktır. Ayrıca seyahat sırasında karşılaştığınız tüm soru ve sorunlar için her aşamada bir telefon kadar yakın ve takipte olan ekibimizle kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.

Kurumsal Seyahat Danışmanlığı hizmetlerimiz size ek bir ücret getirmeyecek sadece ADVALİNE TURİZM’in farkını hissettirecektir.

“Zamanınız bizim için değerlidir çünkü memnuniyetiniz bizim en önemli referansımızdır.”

Size soracağımız üç soru:

Ne zaman?

Nerede/Nerelerde olacaksınız?

Ne zaman döneceksiniz?